wtorek, 16 listopada 2010

Pierwsza publiczna zbiórka żali, marzeń oraz dobrego samopoczucia w Milanówku

Szanowni obywatele, a szczególnie mieszkańcy okręgu nr 4. Zapraszam jutro tj. w środę oraz w piątek przed dworzec na ulicy Warszawskiej. W godzinach 10.00-12.00 oraz 13.00-15.00 będę tam zbierał Państwa opinie, komentarze na temat życia w Milanówku. Będzie można zostawić swój wpis na trzech planszach:
1. Czego brak, a powinno być?
2. Co jest, a być nie powinno?
3. Co jest i dobrze, że jest?
W razie braku słów, proponuję przyniesienie jakiegoś przedmiotu, najlepiej niewielkiego, który byłby reprezentacją myśli, jakimi chcecie się podzielić. Najbardziej ulotnym, gdyż niedokumentowanym, sposobem wyrażenia się może być wykonanie figury gimnastycznej lub miny.
Stwórzmy jedyną w swoim rodzaju galerię życzeń, narzekań oraz dobrego słowa!
Zapisane plansze zawisną na stałe w internecie, właśnie na tym blogu. Pozostaną jako dokument historyczny, świadectwo oczekiwań i nastrojów milanowian Anno Domini 2010. A może by też mogły zawisnąć w przestrzeni publicznej na następne 4 lata, służyć nowym władzom samorządowym jako ściągawka, przypominać, że samorząd, to jest współrządzenie razem z obywatelami.
Zapraszam także młodzież i dzieci, które "głosu nie mają", podzielcie się jutro swoimi marzeniami! Może to Wam ułatwi wybór za 4 lata?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz